M-Design Luna Diamond 900 CL-CR
- Bezoek aan huis, ook in uw regio
- Altijd de beste prijs van Nederland en België
- Gegarandeerd topkwaliteit én advies
- Luxe showrooms in Utrecht, Apeldoorn en Rijssen (Ov)
Omschrijving M-Design Luna Diamond 900 CL-CR
De M-Design Luna Diamond 900 V23 CL-CR is een inbouw houtkachel van het merk M-Design. Deze haard is een upgrade van het oude model waarbij de prestaties nog beter en efficiënter zijn geworden. Een inbouw houtkachel is geschikt om ingebouwd te kunnen worden in een haardmeubel of strakke schouw.
Bij de M-Design Luna Diamond V23 900 CL-CR:
→ Bevindt de externe luchttoevoer zich aan de voorzijde van de haard.
→ Is de luchtregeling ook aan de voorzijde en beschikt de haard over een deurbediening met 4 standen.
→ Is het standaardkader 125mm breed.
Verder heeft het in tegenstelling tot het oude model een volledig nieuw verbrandingssysteem (met een nieuwe look en feel van de brandkamer) en is de haard aan te sluiten op een rookkanaal met diameter van 250mm of 200mm.
Voor aanvullende informatie: raadpleeg het document bij de downloads.
Meer weten?
Neem contact op met een van onze adviseurs, zij vertellen u graag alles over deze revolutionaire en geweldig brandende houtkachel de M-Design Luna Diamond 900 V23 CL-CR.
Productspecificaties
Brandstof | Hout(blokken) |
---|---|
Merk | M-Design |
Materiaal | Staal |
Model | Inbouw |
Minimale vermogen | 9,0 kW |
Maximale vermogen | 15,0 kW |
Aansluiting | Bovenaansluiting |
Afvoerdiameter | 200mm, 250mm |
Externe luchttoevoer | Met externe luchttoevoer |
Automatische Luchtregeling | Met autom. luchtregeling |
Deur | Liftdeurhaard |
Rendement | 75% tot 80% |
Breedte ruit | 80 cm tot 100 cm |
Kleur | Zwart |
Afstandsbediening | Nee |
Haard soort | Hout |
Gerelateerde categorieën
bij HaardenexpertOntdek de mogelijkheden
De M-Design Luna Diamond 900 CL-CR is een inbouw houtkachel van het merk M-Design.M-Design Luna Diamond 900 CL-CR Houtkachels