Barbas Unilux-6 265 Left/Right

Dit is een adviesprijs vanuit de fabrikant ter indicatie. Voor de exacte prijs kunt u het beste contact met ons opnemen.
Wij kunnen dan een totale prijs maken, geheel naar uw wensen en volledig op maat.
Vul onderstaand offerteformulier in en wij nemen spoedig contact met u op.
De adviesprijs is de advies verkoopprijs die de fabrikant voor enkel de haard heeft opgesteld. Het is een prijs richtlijn voor u als consument. Op basis van uw wensen maken wij een prijs op maat met daarbij de scherpe prijs garantie!
Beste keus volgens Haardenexpert Bram van der Veen
Wilt u een passend en deskundig advies ontvangen? Dan bent u bij mij aan het juiste adres! Het enige wat u hoeft te doen is uw gegevens achterlaten, uw emailadres en telefoonnummer. Vervolgens neem ik of één van mijn collega’s contact met u op om uw wensen door te nemen. Samen komen we tot de beste keus voor uw woonsituatie.
Beste keus volgens Haardenexpert Bram van der Veen
Van houtkachel tot gashaard, bij mij kunt u terecht voor het beste woonadvies. Heeft u vragen over het vermogen, de perfecte plek in de ruimte en de mogelijkheden van de installatie? Trek bij mij aan de bel en leg uw wensen voor. Met passie voor het vak en een dosis creativiteit is geen enkele plaatsing te gek. Laten we samen uw droomhaard realiseren.
Beste keus volgens Haardenexpert Bram van der Veen
Een haard of kachel staat of valt bij een betrouwbaar advies. U wilt natuurlijk zorgeloos genieten van uw nieuwe aanwinst. Haardenexpert garandeert u een professioneel en vertrouwd woonadvies, van haardkeuze tot installatie. Wij zijn niet alleen specialisten op het gebied van de technische aspecten, maar hebben ook oog voor design. Mijn collega’s en ik maken van uw wens, uw droomhaard.
Omschrijving Barbas Unilux-6 265 Left/Right
Hoekmodel
De Barbas Unilux-6 265 Left/Right 3 is een prachtige houthaard die u links of rechts kan plaatsen. Deze tweezijdige inzethaard heeft aan twee zijden glas, namelijk de voorkant en zijkant. Hierdoor heeft u een breed zicht op het verbluffende vuur. Hoekhaarden hebben over het algemeen een groot oppervlakte aan glas. Door deze oppervlakte verliest de haard meer warmte. Het gevolg is dat de verbrandingstemperatuur daalt en het rendement afneemt. Om dit te voorkomen heeft de Barbas Unilux-6 265 Left/Right 3 een warmte reflecterend glas in de zijruit. Het warmte reflecterend glas zorgt ervoor dat de verbrandingskamer op temperatuur blijft. Hierdoor behaalt de haard een hoger rendement. Daarnaast zorgt het glas voor een schonere ruit tijdens het aanwakkeren van het vuur. De Barbas Unilux-6 265 Left/Right 3 kunt u in bestaande en nieuwe situaties plaatsen. Ideaal bij een renovatie.
Driezijdige haard
Naast de hoekhaard bestaat er ook een driezijdige haard van de serie Barbas Unilux-6. Met deze haard ontwikkelt u vanuit diverse hoeken een duidelijk zicht op de prachtige vlammen. De beste locatie voor de driezijdige haard is langs de muur. Haardenexpert levert dus een tweezijdig en een driezijdig model. Bent u op zoek naar een grotere haard? Dan biedt Haardenexpert u graag de Barbas Unilux-6 270 Left/Right 3 aan. Deze haard heeft meer vermogen dan de Barbas Unilux-6 265 Left/Right 3.
Nieuwe wetgeving
Een tijd geleden werd er gesproken over de negatieve invloeden van houtkachels op het milieu. Onterecht, want een houtkachel is een milieuvriendelijk alternatief voor een centrale verwarming. Maar dan moet je wel op de juiste manier stoken in een kachel die voldoet aan de eisen die hier aan gesteld worden. Deze eisen zullen vanaf 2020 strenger worden. Er zullen regels komen met betrekking tot de energiezuinigheid, de gemiddelde levensduur en de CO2 uitstoot van een kachel. Ondanks dat het nog geen 2020 is, voldoen alle kachels van Barbas Bellfires hier al aan.
Beste prijs voor de Barbas Unilux-6 265 Left/Right?
Ontvang aanbiedingSpecificaties
Productnaam | Barbas Unilux-6 265 Left/Right | Categorie | Houtkachels, Houtkachel informatie, Openhaard informatie |
---|---|
Energielabel | A Level |
Haard soort | Hout |
Brandstof | Hout |
Model | Inbouw, Inzet |
Merk | Barbas |
Systeem | Open, Gesloten |
Vermogen | 7 tot 8 kW, 8 tot 9 kW, 9 tot 10 kW |
Aansluiting | Bovenaansluiting |
Materiaal | Staal |
Afvoerdiameter | 150mm |
Externe luchttoevoer | Ja/optioneel |
Deur | Draaideur |
Rendement | 75% tot 80% |
Breedte ruit | 40 cm tot 60 cm |
Kleur | Zwart |
Hoogte cm | 49,1 cm |
Breedte cm | 65,9 cm |
Diepte cm | 39,9 cm |
Maattekening | Bekijk online maattekening |