Ardego G III 100/51
ShowroommodellenAdviesprijs
Ontvang een vrijblijvende aanbieding
Omschrijving Ardego G III 100/51
Deze haard incl. hoogglans wit plateau heeft een tijdje in onze showroom in Rijssen gestaan en moet plaatsmaken voor een nieuwe haardopstelling. Profiteer nu van deze scherpe aanbieding. Wilt u deze prachtige haardopstelling eerst komen bekijken? Dat kan zeker. De haard staat opgesteld in onze showroom in Rijssen.
Unieke gashaard met hoogglans haardplateau
Deze unieke driezijdige gashaard van Ardego vormt een eyecatcher in iedere woonkamer. Door de extra grote houtset komt het vuur nog mooier over. Het prachtige witte hoogglans haardplateau maakt de opstelling helemaal af. Het plateau is voorzien van praktische opbergruimte door middel van een drietal klepkasten.
Camina & Schmid
Ardego is onderdeel van het Duitse Camina & Schmid. Camina is een Duits bedrijf, het is gevestigd in Bissendorf. Het bedrijf is al vele jaren lang trendsetter op het gebied van gas- en houthaarden. De techniek die in de hout- en gashaarden gebruikt worden zijn dan ook helemaal doorontwikkeld en bieden garantie voor een prachtig en inspirerend haardvuur.
Ardego G III 100/51 - Driezijdige gashaard
Deze driezijdige gashaard onderscheidt zich van vele andere haarden door het indrukwekkende vlammenpatroon. Dit komt door het extra grootte houtset wat toegevoegd is aan deze haard. De vlammen lijken dan ook echt uit het hout te komen. Om het vuur nog echter te maken is er optioneel ook LED bodemverlichting mogelijk. Deze bodemverlichting zorgt voor het effect van gloeiiend hout op de bodem van de haard. Net alsof de bodem ook 'echt' in brand staat. Hierdoor is het vuur van de haard bijna niet meer te onderscheiden van houtvuur. En dat is wat u wilt toch?
Het vuur van deze gashaard kunt u instellen op acht verschillende niveaus. Zo kunt u op elk moment van de dag het gewenste vuurbeeld bepalen. De haard is eenvoudig te bedienen met een afstandsbediening.
Een ander belangrijk en onderscheidend kenmerk van deze driezijdige haard is het bedieningsluik. In tegenstelling tot de meeste gashaarden die nu verkocht worden bevindt zich het luik niet in de ombouw (aan de buitenzijde van de kachel). Bij de Ardego G III 100/51 zit het bedieningsluik binnen in de kachel. Hierdoor is het van buitenaf niet zichtbaar en vormt de ombouw om de kachel een prachtig geheel.
De binnenzijde van de haard kan worden afgewerkt met plaatstaal of optioneel een zwart keramische spiegelwand. Het plaatstaal zorgt voor een mat effect en de keramiek voor een prachtige glanzende binnenzijde.
Meer informatie?
Wilt u meer informatie over de Ardego G III 100/51? Neem dan nu contact met ons op of vraag een vrijblijvende aanbieding aan. Onze haardenexperts helpen u graag met het maken van de juiste keuze.
Productspecificaties
Energielabel | A+ Level |
---|---|
Merk | Ardego |
Model | Inbouw |
Systeem | Gesloten |
Haard soort | Gas |
Brandstof | Aardgas, Propaan |
Branderdecoratie | Houtset |
Materiaal | Staal |
Vermogen | 4 tot 5 kW, 5 tot 6 kW, 6 tot 7 kW, 7 tot 8 kW, 8 tot 9 kW, 9 tot 10 kW |
Aansluiting | Bovenaansluiting |
Afvoerdiameter | 130/200mm |
Rendement | 75% tot 80% |
Breedte ruit | 100 cm tot 120 cm |
Kleur | Zwart |
Afstandsbediening | Ja |
Achterwand | Keramisch glas, Vlak |
Gerelateerde categorieën
Ontdek de mogelijkheden bij Haardenexpert
Daarom kiest u voor Haardenexpert Dé haardenexpert Wij denken graag met u mee, van haard tot complete opstelling. Groot installateursnetwerk Altijd dichtbij, afstand is geen probleem. Wij rekenen nooit voorrijkosten. Klantwaardering 8,8 Ruim 3500 haarden geplaatst, klanten waarderen ons met een 8,8. Exclusieve showroom Sfeer proeven en trends bekijken. Ontdek de nieuwste haarden.
Maak kennis met Haardenexpert Neem contact op Haardenexpert is al vele jaren een van de meest toonaangevende haarden- en kachel zaken. Dat vinden we belangrijk en daar zijn we natuurlijk supertrots op! Door onze persoonlijke benadering en korte lijnen bent u altijd verzekerd van passend advies en een stijlvolle oplossing. Met reeds 10 jaar ervaring op de markt en een aanstekelijke passie voor het vak gaan wij verder dan de traditionele verkoop. Wij creëren unieke en eigenzinnige haardopstellingen. Daarom vindt u bij Haardenexpert alleen haarden & kachels van absolute topmerken. Onze experts vertellen u hier graag meer over.Ardego G III 100/51 Showroommodellen