Ardego G I 67/51

Dit is een adviesprijs vanuit de fabrikant ter indicatie. Voor de exacte prijs kunt u het beste contact met ons opnemen.
Wij kunnen dan een totale prijs maken, geheel naar uw wensen en volledig op maat.
Vul onderstaand offerteformulier in en wij nemen spoedig contact met u op.
De adviesprijs is de advies verkoopprijs die de fabrikant voor enkel de haard heeft opgesteld. Het is een prijs richtlijn voor u als consument. Op basis van uw wensen maken wij een prijs op maat met daarbij de scherpe prijs garantie!
Beste keus volgens Haardenexpert Bram van der Veen
Wilt u een passend en deskundig advies ontvangen? Dan bent u bij mij aan het juiste adres! Het enige wat u hoeft te doen is uw gegevens achterlaten, uw emailadres en telefoonnummer. Vervolgens neem ik of één van mijn collega’s contact met u op om uw wensen door te nemen. Samen komen we tot de beste keus voor uw woonsituatie.
Beste keus volgens Haardenexpert Bram van der Veen
Van houtkachel tot gashaard, bij mij kunt u terecht voor het beste woonadvies. Heeft u vragen over het vermogen, de perfecte plek in de ruimte en de mogelijkheden van de installatie? Trek bij mij aan de bel en leg uw wensen voor. Met passie voor het vak en een dosis creativiteit is geen enkele plaatsing te gek. Laten we samen uw droomhaard realiseren.
Beste keus volgens Haardenexpert Bram van der Veen
Een haard of kachel staat of valt bij een betrouwbaar advies. U wilt natuurlijk zorgeloos genieten van uw nieuwe aanwinst. Haardenexpert garandeert u een professioneel en vertrouwd woonadvies, van haardkeuze tot installatie. Wij zijn niet alleen specialisten op het gebied van de technische aspecten, maar hebben ook oog voor design. Mijn collega’s en ik maken van uw wens, uw droomhaard.
Omschrijving Ardego G I 67/51
Een mooie en exclusieve gashaard van Ardego de G I 67/51. Deze fronthaard is de blikvanger in uw woonkamer. Met de Ardego G I 67/51 haalt u direct een hoop sfeer en warmte in huis. De ‘sfeerthermometer’ in uw woning stijgt onmiddellijk tot een uitzonderlijk hoog niveau. De extra grote houtset van deze haard zorgt ervoor dat het vuur nog beter tot z’n recht komt. Het is dan ook bijna niet meer te onderscheiden van houtvuur. Het vuur in combinatie met het decoratieve houtset zorgt ervoor dat het de Lina G 67 fronthaard een van de mooiste gashaarden is die momenteel op de markt te verkrijgen is.
Camina & Schmid
Ardego is onderdeel van het Duitse Camina & Schmid. Het bedrijf is gevestigd in Duitsland en levert via hun dochteronderneming Ardego ook haarden in Nederland. In Duitsland is Camina & Schmid al vele jaren trendsetter op het gebied van gas- en houthaarden. De techniek die in de hout- en gashaarden worden gebruikt bieden garantie voor een prachtig, inspirerend en sfeervol haardvuur.
Ardego G I 67/51 – Fronthaard
DeArdego G I 67/51 is een gashaard met een gesloten verbrandingssysteem. Deze haard maakt gebruik van een efficiënt en veelzijdig brandersysteem waardoor het een zeer energiezuinige haard is. Het vuur kan zowel op een lage als hoge stand worden gezet (8 verschillende niveaus), zonder veel verschil te merken in de hoogte van het vuur. Hierdoor kan deze fronthaard zeer energiezuinig worden genoemd.
Met de LED-bodemverlichting (deze is optioneel bij deze haard) kan het vuur nog realistischer worden gemaakt. De verlichting zorgt voor een prachtig gloei-effect op de bodem, zodat deze ‘in brand’ lijkt te staan. Net als bij de andere gashaarden van Ardego zit het bedieningsluik van deze haard aan de binnenzijde van de kachel en niet in de ombouw. Zo bent u gegarandeerd van een strakke ombouw en is het bedieningsluik niet zichtbaar.
De binnenzijde van deze haard kan worden afgewerkt met plaatstaal of optioneel een zwart keramische spiegelwand. Het plaatstaal zorgt voor een mat effect en de keramiek voor een prachtige glanzende binnenzijde.
Meer informatie over de Ardego G I 67/51?
Neem dan nu contact met ons op of vraag een vrijblijvende aanbieding aan. Onze haardenexperts helpen u graag met het maken van de juiste keuze.
Beste prijs voor de Ardego G I 67/51?
Ontvang aanbiedingSpecificaties
Productnaam | Ardego G I 67/51 | Categorie | Gashaarden, Propaangas |
---|---|
Energielabel | A+ Level |
Haard soort | Gas |
Brandstof | Aardgas, Propaan |
Model | Inbouw |
Systeem | Gesloten |
Merk | Ardego |
Vermogen | 4 tot 5 kW, 5 tot 6 kW, 6 tot 7 kW, 7 tot 8 kW, 8 tot 9 kW, 9 tot 10 kW |
Aansluiting | Bovenaansluiting |
Materiaal | Staal |
Afvoerdiameter | 130/200mm |
Rendement | 75% tot 80% |
Breedte ruit | 60 cm tot 80 cm |
Branderdecoratie | Houtset |
Kleur | Zwart |
Afstandsbediening | Ja |
Achterwand | Keramisch glas, Vlak |